sonforum.org

Anasayfa Facebook Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   sonforum.org > TARİH - KÜLTÜR ve SANAT > Şiirler ve Yazılar
Kayıt ol Google Üye Listesi Market Girişi

Şiirler ve Yazılar Beğendiğimiz yada yazdığımız şiir ve yazıları burada paylaşabiliriz.

Yeni Konu aç  Cevapla
Seçenekler Stil
Okunmamış 03-25-2008, 17:54   #1
Kullanıcı Adı
geist-madchen
Standart NeFesLeriM YaRıM kaLıyoR ... SözCükLeriM SevgiSiz ... !!!

Yorgunum ... bitkinim ... Ve mutsuz ... ! Her gece ağlıyorum artık , bize ... ! Hep aynı sonu yaşamak zorunda mıydık biz ? Hep güzel ve umutlu başlayıp ,,, sonra karaya vurmak zorunda mıydık ?
Sen , neden sahiplenemedin beni bir türlü ? Ve ben , neden hep huzursuz oldum her kurduğum cümlede ?

Şimdi ... sensiz ,,,
NeFesLeriM YaRıM kaLıyoR ... SözCükLeriM SevgiSiz ...

Tanıdık bir bitişti oysa . Yine en umutlu bendim , ve yine pes eden sen !!! Peki hala niye yazıyorum ki ben ... ? Neden içimde hala bitmedi seninle ilgili cümlelerim ! ? Bitse , ve ben tükenmekten vazgeçsem ...

Yine aynı senaryo ,,, hep aynı başlangıç ve bitiş . Tüm replikler aynı . Sonuç ; ne sevmekten vazgeçebiliyoruzz ... ne de bir arada olabiliyoruz .

Bunu kendime niye yapıyorum sanki ...
Yüreğim ,,, ne olurr vazgeç onun yüreğine dokunmaktan ... Def-ol sun tüm varlığıyla hayatımdan ... Ellerinden , gözlerinden , teninden ayrı yaşamak için güç ver Allahımm bana . ! Yanında huzur bulduğum ,,, ne olurr öldür bendeki senii ! Yık , parçala , darmadağın et !!!
Öyle yak ki canımı son kez , senden nefret edeyimmm ... ! Ya da durrr !!! ...
Bundan sonrasını söylemeye gücüm yok işte ,,, : (
Nasıl sevdim seni ben böyle , nasıl ? Bitti demeye cesaretim bile yok !
Peki , bitti mi gerçekten ? Biz bittik mi ?
....

Susuyorsun ,,, canımı daha çok yakıyorsunn . ! Ne olur aç telefonu konuş . İstersen bağır çağır haykır ama lütfen birşeyler söyle . Ben suskunluğunu haketmedim , tüm yaşattıklarını da ... !

Darmadağınım ,,, yalnızımm ,,, ağlıyorumm .
sensizz ...
Nefeslerim yarım ,,, sözcüklerim sevgisizz kalsa da dönmemeliyim bu defa ... bir daha izin vermemeliyim bu pişmanlığa . bir daha izin vermemliyim canımı yakmana ...
Peki , yapabilir miyim ?
Yapamam !!! : (

...
Sevdiğim ,
yüreği yüreğime değen sevdiğim ...
Gözyaşlarıma sebep olan sevdiğim ...
Canımı yakmalardan usanmayan sevdiğim ...
...

Senden gitmeme izin verme , yok olmamıza izin verme ... ! hadi , tut kolumdan ... asıl yüreğime ! öyle sarıl ki bana , öyle kokla ki ... tüm kırgınlıklar geride kalsın ! Nefeslerimiz yarım , sözcüklerimiz sevgisiz kalmasın ...
geist-madchen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sonforum'un önerileri

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)