sonforum.org

Anasayfa Facebook Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   sonforum.org > SPOR > Anadolu Takımları > Bursaspor
Kayıt ol Google Üye Listesi Market Girişi

Bursaspor Timsahlarla alakalı tüm haber ve yorumlar burada.

Yeni Konu aç  Cevapla
Seçenekler Stil
Okunmamış 12-04-2010, 23:28   #1
Kullanıcı Adı
Melancholy
Question Ertuğrul Sağlam kalacak mı?

Ertuğrul Sağlam kalacak mı?

Şampiyonlar Ligi'nde aldıkları kötü sonuçlardan dolayı özür dileyen Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın sözleşme uzatıp uzatmayacağı konusuna değindi..

Bursaspor Kulubü Başkanı İbrahim
Yazıcı, Ertuğrul Sağlam ile anlaşma yenilemek istediklerini belirterek, "Bu anlaşmayı daha da ileriye taşımak istiyorum. Ertuğrul Hoca da bunu istiyor. Bugüne kadar birbirimizi kırıcı hiçbir şeyimiz olmadı" dedi.

Yazıcı, Şampiyonlar Ligi'nde alınan kötü sonuçlardan dolayı Bursalılar'dan ve tüm Türkiye'den özür diledi.

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, '% 100 Futbol Özel'de Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen'in sorularını cevaplandırdı. Bursaspor için Bursa Şehri'nin de proje üretmesi gerektiğini belirten Yazıcı, "Mesela Trabzon, Bursa'dan büyük bir şehir değil. Ama Trabzon dediğinizde aklınıza ilk olarak Trabzonspor geliyor. Trabzonspor şehrin de önüne geçmiş. Niye Bursa'da olmasın? Bursa'nın imkanları çok daha fazla" diye konuştu.

Son şampiyon olarak forma reklamı bulamadıklarının altını çizen Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, "Türkiye'de çok enteresan şeyler oluyor. Mesela bizim forma reklamımız yok. Müracaat etmediğimiz hiçbir yer yok. Ben gereken herşeyi yaptım. Aslında şampiyon bir kulübe teklif gelmesi lazım. Malesef bulduğumuz rakamlar çok cüzi rakamlar. Şampiyon olmasak da bulabileceğimiz rakamlar. Her şeyin bir değeri var. Bana gelen tekliflere cevap bile vermedim. Bu iş bu kadar ucuz değil. Bırakın forma reklamını, normal reklam bile alamıyoruz" şeklinde konuştu.

Ertuğrul Sağlam ile sözleşme yenilemek istediklerini de açıklayan Yazıcı, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Sağlam ile olan devam eden anlaşmamızı daha ileriye taşımak istiyorum. Zannediyorum kendisi de bunu istiyor. Bizim bugüne kadar birbirimizi kırıcı hiçbir şeyimiz olmadı. Avrupa'da aldığımız maçlardan sonra hocamızın üzgün olması çok normaldir. Biz de çok üzgünüz. Bursa'dan ve Türk halkından özür diliyoruz."

Ajansspor
Melancholy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sonforum'un önerileri

Okunmamış 12-05-2010, 10:19   #2
Kullanıcı Adı
_SoN_

Bencede çok uzun süreli anlaşmalılar,iki taraf içinde en doğru karar olur.
_SoN_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)