sonforum.org

Anasayfa Facebook Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   sonforum.org > İNTERNET KAFECİLER FORUM > Web - Webmaster > Site Tanıtımları
Kayıt ol Google Üye Listesi Market Girişi

Site Tanıtımları Sitelerinizi bu başlık altında tanıtabilirsiniz..

Yeni Konu aç  Cevapla
Seçenekler Stil
Okunmamış 11-03-2018, 20:31   #1
Kullanıcı Adı
birizmedya
Standart Tanıtım Filmi Çekimi

Firma Tanıtım Filmi
Firma tanıtım filmi örnekleri ile de gördüğümüz gibi firmaların değişen ve gelişen yüzünün tanıtılması firmalar için oldukça önemlidir. Firmalar bu tanıtım filmleri sayesinde binlerce hedefe ulaşabilmektedir. Sosyal medyanın bilgiyi çok hızlı yayması nedeniyle bir tanıtım filmi ile binlerce kişiye ulaşmak çok daha kolay. Hangi sektörde olursa olsun bir firmanın muhakkak tanıtım filmi çekerek rakiplerinin önüne geçmesi gerekir. iyi bir tanıtım filmi aynı zamanda iyi bir reklam demektir.
Firma Tanıtım Filmi Nasıl Çekilmeli?
Firma tanıtım filmi çekimi firmayı en iyi şekilde gösterebilecek bir kurgu ile çekilmelidir. Tanıtım filmi kurgulanırken firmanın hangi yönlerinin ön plana çıkarılacağı konuşulmalıdır. Hangi hedef kitleye yöneltileceği ve hedef kitleye yönelik bir kurgunun nasıl oluşturulacağı konusunda bir beyin fırtınası yapılmalıdır. Ortaya çıkan yaratıcı fikirler ile hedef kitleye uygun bir senaryo kurgulanmalıdır. Kurgulanan senaryo en kaliteli çekim araçları ile çekilmelidir. Havadan çekim araçları arasından drone çekimi de yapılabilir. Tanıtım filmi çekimi sona erdikten sonra montaj işlemi de büyük önem arz etmektedir. Montaj ile ses ve görüntü arasında bir senkronizasyon oluşturulduktan sonra tanıtım filminiz hazırdır.
Havadan Drone Çekimi
Havadan drone çekimi ile açık ortamda oldukça kaliteli görüntüler elde edilebilir. Tanıtım filmlerinde havadan drone çekimi ve kaliteli bir kurgu ile ortaya harika bir tanıtım filmi çıkartarak rakiplerinizi arkada bırakabilirsiniz. Görsel videonun yanına etkileyici slogan yazıları eklenerek ve ses efektleri ile de zenginleştirilerek tanıtım filmi için iyi bir sonuç ortaya çıkarabilirsiniz. Böylece hedef kitle için oldukça kalıcı bir bilgi vermiş olacaksınız. Firmanızın yansıtmak istediğiniz yönlerini daha çok vurgulayarak hedef kitle üzerinde olumlu bir etki bırakabilirsiniz.
Firma Tanıtım Videosu Hazırlama
Firma tanıtım videosu hazırlama için uzman bir ekipten yardım alabilirsiniz. Bu ekip ile iş birliği yaparak nasıl bir tanıtım videosu istediğiniz ve tanıtım videosu ile hedef kitle üzerinde nasıl bir etki bırakmak istediğiniz paylaşarak hedeflerinize yönelik nasıl bir film çekilebileceği hakkında fikir alışverişinde bulunun. Daha sonra ortaya çıkan senaryonun çekimi için profesyonel kameralar ile görüntü kalitesi yüksek video çekimleri yapın ve son olarak da montaj yaptıktan sonra video filminizi sosyal medya üzerinde paylaşın.
birizmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sonforum'un önerileri

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)