PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tanrının Çocukları(Dünya Dinleri)


Cady
01-16-2012, 20:14
Moses Berg

(Sevgi Ailesi Cennetin Sihri)


Bu hareketin temel inanışı Sex for Jesus yani İsa için sex dir. Bu haraket adını daha sonra Moses Berg olarak değiştiren ve taraftarlarınca MO diye çağrılan David Berg tarafından 1965 yılında Us da kuruldu.

İsa nın Fahişeleri

Elinde İncil ve dudaklarında aşk sözcüğüyle MO İsa nın fahişelerinin reklamını yapıp onları tanıtmaktadır. Kızlar fahişelik yaparak hem Tanrının Çocukları na dönenleri elde etmeye çalışıyorlar hem de MO için para kazanıyorlar. Akımı üyeleri kızları ; Flörtçü veya Balık Avcısı Flörtçüsü diye çağırıyorlar.

Moses Berg ana teması sex olan MO yazınlarıyla topluluklarıyla iletişim kuruyor. MO yazınlarına göre ; Tanrı aşktır ve O seksi yaratan biridir.O homoseksüelliği, insest ilişkiyi , zinayı, yetişkin çocuk seksini ve çok eşliliği cesaretlendirmiş ve uygulamıştır . MO Samilere şiddetle karşıdır (Anti-samitic).

Tanrının Çocukları diğer adıyla Sevgi Ailesi nin toplulukları dıştan iyi görünüyorlar.Eski Hıristiyanlar gibi İncil le birlikte yaşıyorlar ve caddelerde insanlara MO yazınları dağıtarak İsa Sizi Seviyor diyorlar.

Moses Berg 1971

Günümüzde Tanrının Çocukları

Moses Berg in yani MO nun şu anda nerede yaşadığı kesin olarak bilinmiyor. Dünyayla tek bağlantısı İsveç teki mail adresidir. Topluluğun iddiasına göre 72 ülkede 10.000 üyeleri ve 90 toplulukları vardır. Her yıl 60 milyona yakın MO yazını dağıtmaktadırlar. Topluluk İngiltere de Heaven s Magic (Cennetin Sihri) adı altında yaşıyorlar.