PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Nesil Eğlence Platfformu


Teknoweb
07-16-2011, 19:30
Site Adresi:fiyasko (http://www.fiyasko.org).org

Kuruluşu Tarihi:2011

İçerik: Eğlence (http://www.fiyasko.org) spor magazin kültür sanat sinema moda sosyal ağ video müzik teknoloji

Tanıtımı: Bugüne kadar hep sunulanlarla yetinen biz, bundan sonra var olanları sunmak için olacağız. Daha önce hayata dair, yapılanmış olan tüm başarıları görsel dünyamızda izledik ve gördük. Hayatın ön sahnesi olarak adlandırdığımız protokol’den yansıyanları izleme fırsatı bulmuş, hep aynı yüzleri ve isimleri görmeye mahkum kalmıştık.

Atılan bu adımda, hislerimiz ve duygularımızın ortak olduğuna inandığımız bir yakanın gençleri olarak kendi dünyamızı kendimiz yaratmaya karar verdik. Aslında ölçü olarak alınabilecek hiçbir şeyin olmadığını, ilerleyen yaşlarımızda daha da iyi algılayabiliyor, ve sağlıklı bir şekilde düşünebiliyoruz. Amaçların sadece gençliğin kültürel ve sanatsal paylaşımlara, yüzeysel ve görsel bakılmadığını kanıtlamaktır.

Mesela, bir profesyonel müzik grubu düşününki, bir şekilde yetenekleri kişi veya kişiler tarafından fark edilip görsel diye adlandırdığımız dünyaya adım attırılıyor. Peki biliyor musunuz ki, ülkemizde milyonlarca amatör olarak bu türlü ‘’Müzik, tiyatro, sinema, spor’’ gibi kültürel ve sanatsal anlamda genç yetenekler olduğunu. Unutmayalım ki; her profesyonelin amatörden çıktığını.

İşte bizde tam bu devre de araya girerek, kendi içimizden olduğuna inandığımız Anadolu Yakasının gençlerini sahnenin perde arkasından, protokol önüne çıkarmak için uğraşıyoruz.Bizde kendi protokolümüzü yaratarak, kendi görsel hayatımıza renk katarak, kendi kendimize tatmin olmak için bir şeyler yapmak üzere bu yola çıktık..