PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Açık Öğretim Sınavlarında Çıkmış Sorular


Teknoweb
07-07-2011, 10:41
http://blogmekani.com/wp-content/uploads/a%C3%B6f.jpg

Site Adresi:aofsorubankasi.net

Kuruluşu:2011

İçerik:Aöf Açıköğretim çıkmış sınav soruları ve cevapları

Tanıtımı:Aofsorubankasi.net olarak açıköğretim fakültesi kurulduğundan itibaren ki bütün bölümlerde çıkmış soruları cevaplarıyla beraber sitemizin arşivimize dahil ettik. Açık öğretim sınavları genelde bir önceki sınavların ışığında yani benzer olarak yapılmaktadır. Soru tipleri ve çözüm metodları aynıdır.

Aof sınavlarında başarı olmak isteyen her öğrenci mutlaka bir önceki yıllarda çıkmış soru ve cevapları incelemelidir. Sınavlara Aof çıkmış sorular (http://www.aofsorubankasi.net/)a çalışarak rahat bir şekilde başarı elde edebilirsiniz. Hatta yapılan sınavlarda sorulan açıköğretim soruları (http://www.aofsorubankasi.net/)nın bir çoğu önceki yıllarda çıkan soruların aynısı yada benzeridir.

aof sınav soruları (http://www.aofsorubankasi.net/) hepsi bir havuzda toplanmakta ve her yıl bu havuzdan bilgisayar aracılığı ile seçilmektedir. Dolayısıyla soruların bir çoğu her sınavda aynı olarak çıkmaktadır. Soruları hazırlayan uzmanlar da sınava hazırlanan öğrencilere kolaylık olsun diye, neredeyse çıkmış soruların aynılarını hazırlamaktadırlar.

Aofsorubankasi.net işletme, iktisat, kamu yönetimi, ilahyat, adalet, büro yönetimi ve adını burada yazamadığımız diğer tüm bölümlerin soru ve cevaplarını arşivinde barındırmaktadır. Sizde sınavda başarılı olup bir an evvel diplomayı almaya hak kazanmak istiyorsanız sitemizdeki çıkmış sınav sorularını mutlaka inceleyin.