PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SesliChatEvi Seviyeli Arkadaşlık Sitesi


nullsix
05-11-2011, 22:24
Domain Adresi : chatevi.com ve chatevi.net

Site İçeriği - Sloganı : Seslichatevi Seviyeli Arkadaşlık Sitesi

Web sitesi Kuruluş Tarihi : Temmuz 2009

Site Tanıtımı - Hizmetleri : Son yıllarda gençler olsun,ebebeyinler olsun internet ortamında muhabbetten,kameralı chat (http://www.chatevi.com)ten oldukça zevk alır oldular.

İnternet ortamı onların artık vazgeçilmez birer parçası misali..Yalnızsa can sıkıntısından,vakit geçirmek için,eğlence için,çevre için ,manita için chat (http://www.chatevi.com) ve sesli sohbet sitelerini tercih etmekteler.

Aslında şuda bir gerçek ki, bazı gençlerimizin bilgisayar adeta herşeyi gibi..Bu tür sesli ve görüntülü sitelere girmek bir bağımlılık onlar için.

Facebook,Twitter ortamları da en büyük eğlence kaynağı..Kimisi yazmak için bu paylaşım sitelerini tercih eder,kimileri ise görmek ve konuşmak için canlı ve görüntülü sesli chat (http://www.chatevi.net) ve sohbet sitelerini seçer..Şimdi alternatif çok..İsterseniz bedava ,görüntülü chat sitelerinde eğlenin..Dileyenler kamera açarak yada mik alıp konuşarak kendilerini tanıtırlar..Dileyenler ise sadece konuşur yada yazışır,müzik çalar..

Tercih için seçim sizlerin..Eğlenmek için bilgisayarda ortam bol..Ama gençlerimiz bu gibi sitelerde vakit harcıyacaklarına ; eğitimlerini ,öğrenimlerini kuvvetlendirseler...,Araştırıp,devamlı öğrenseler keşke..Geleklerine bilgi depolasalar..Sonrasında da bol bol eğlenmek için vakitleri kalır..

Seviyeli ortam tercih edenlere,vakitleri bol olanlara,eğitim,öğretim gibi zorunlu meşgalesi olmayanlara SesliChatEvi siteleri : düzgün,doğru,seviyeli,dürüst ortamlarda eğlenme imkanını sunuyor..

Hepiniz gelin bu ismini ,kalitesini "Markaya" dönüştürmüş SesliChatEvi sitelerini tercih edin,pişman olmayacaksınız..