PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Strateji Oyunları


mkali
01-14-2011, 20:00
Site Adresi Adı : Strateji Oyunları (http://www.stratejioyunlari.org/)

Site İçeriği : Herkes için Strateji Oyunları

Site Açılış Tarihi : 2010

Site Tanıtımı : sitemiz yaklaşık altı ay önce açılmış olup özellikle son üç aydan bu yana sürekli güncellenerek, güncel yeni oyunlarımızla birlikte, siz strateji oyunları seven ziyaretçilerimize tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.

Teknolojinin hızla gelişmesinden başta çocuklar olmak üzere herkes nasibini aldı artık nasıl mı ? Artık istediğimiz bir bilgi yada oyuna google amca sayesinde rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Eskiler gibi gidip bir yerlerden birşeyler okuma yada araştırma gibi lüksümüz kalmadı. Zaten içerisinde bulunduğumuz zaman buna imkan vermiyor. Hemen google amcaya yazdığımız bu kelime stratejioyunlari.org bize strateji oyunları konusunda pek çok seçenek sunmaktadır.

Peki;

Strateji nedir? strateji idare etmek ,yönetmek , gütmek ve askeri bir bilimdir.Strateji oyunları insanda heyecan yaratır ve bir şeyleri yönetip kazanmak ise insana zevk verir .Örnek olarak strateji savaş oyunlarında oyunu kazanmak sizlerin elinde. Sizin savaş taktiğiniz, askerleri yönetim yada savunma kurgularınız bu oyunlar için vazgeçilmez unsurlardır. Ayrıca bu unsurların beyninizi ve hayal gücünüzü geliştirdiğini unutmamamız gerek..

Boş vakitlerinizi en eğlenceli şekilde değerlendirmek isteyen ziyaretçilerimiz hem strateji oyunları bünyesindeki oyunlarla hoşça vakit geçirirken, hem de sevdiklerinizle beraber oynayarak onlarla kıyasıya bir strateji oyunları yarışına girip doğal yaşamın streslerinden bir nebze olsun uzaklaşabilir, çocuklarınızın zeka gelişimlerine strateji oyunları (http://www.stratejioyunlari.org/kategori/1/Strateji-Oyunlari)yla biraz daha yardımcı olabilirsiniz.

Hem eğlenmek, hem boş vakitlerinizi değerlendirmek hem de kendinizi geliştirmek için en mükemmel fırsat. Hemen sizleri bekliyoruz..

Ayrıca sitemizin göz alıcı teması ve içeriğiyle birlikte birçok yeniliği bünyesinde barındırmaktadır. Örneğin üyelik sistemimiz sayesinde yeni oyunlardan haberdar olabilir, sevdiklerinizle kendi aranızda mesajlaşabilir, favori oyunlarınızı favori listenize ekleyip daha rahat ulaşabilirsiniz.
Oyunlardan Bahsedecek olursak sitemizde Strateji Oyunları kategorisine benzer savunma oyunları ve savaş oyunları kategorilerinde bir çok strateji oyunu (http://www.stratejioyunlari.org/)bulunmaktadır.

Ayrıca oyun severlerimiz bu sitede farklı kategoride Kurtlar Vadisi Filistin oyunu, Uzay Stratejisi oyunu, Zombi Oyunları, Gemi Donanması ve Hazine Oyunları gibi birbirinden güzel en yeni oyunları oynayabilirler.

Sitemiz Her gün editörlerimiz tarafından yeni oyunlar eklenmektedir oyunlar özellikle siz oyun severlerin ilgisini çekecek güzel oyunlar seçiliyor. Oyunlara yorumlarda yazabiliyorsunuz.

Sitemiz en son güncel hali ve en yeni oyunları ile mükemmel bir durumda hizmetinizde.

Beğeneceğinizi umuyor ve eğlenceli günler diliyorum. Saygılarımla..

Siteden Alıntı Resim :
http://www.yukleresim.com/images/19055371037709406445.jpg

bayan06com
04-18-2020, 20:15
hayırlı olsun