PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 Saatte Kusursuz Dudaklar…


morciii
01-25-2008, 01:56
2 Saatte Kusursuz Dudaklar…
http://www.ailem.com/images/news/dudakk.jpg Hayallerinizi süsleyen, imrenerek baktığınız muhteşem dudaklara siz de sahip olabilirsiniz. Zahmetsiz, acısız ve tamamen doğal kalıcı makyaj ile daha hacimli, daha dolgun ve daha bakımlı dudaklar sizi bekliyor.
Dolgun ve diri dudaklar güzellik simgesi olduğu kadar aynı zamanda gençliğin, çekiciliğin ve dişiliğin de olmazsa olmazlarındandır. Yüz güzelliğinde en önemli unsurlardan biri olan dudakların da güzel olması yüzün bütünlüğünü tamamlaması açısından çok önemlidir. Dudakların büyüklüğü, dolgunluğu, inceliği veya kalınlığı burun, yanaklar, gözler, kaşlar, çene ve dişlerle uyumlu ve orantılı olmalıdır. Long Time Liner, yüzünüze en uygun ve en orantılı dudak şekline sahip olmanız için 18 yıldan beri dünyada uygulanan ve mevcut en gelişmiş kozmetik mikro pigmentasyon yontemi olan Conture Make-up yöntemi ile dudaklarınızı doğallığını kaybetmeden daha belirginleştiriyor, dişiliğinizi ön plana çıkarıyor.

http://www.ailem.com/images/news/dudakk1.jpg Etkisi 2 Yıl Sürüyor
Long Time Liner Doğal Kalıcı Makyaj Merkezi’nde öncelikle dudaklarınızın, teninize uygun bir renk tonu ile ön çizimi yapılıyor ve ton düzensizlikleri dengeleniyor. Ön çizimden sonra Conture Make-up yöntemi ile dudak çevresi ve içi pigmentleniyor ve 2 saat gibi kısa bir sürede size kusursuz bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca Long Time Liner conture make-up yöntemi üst deri tabakasına uygulandığı için cildin yenilenme süresi olan iki yıl içinde kayboluyor. Bu da, makyajı farklı şekillerde tekrar yeniletme şansı yaratıyor.
Yüzde 100 Doğal!
Long Time Liner conture make-up yönteminde kullanılan bitki ve minerallerden elde edilen yüzde 100 doğal boyalar sınırsız renk seçenekleriyle teninize en uygun dudak rengine kavuşmanızı sağlıyor. Yüzde 100 alerji testinden geçirilen bu bitkisel boyalar tek kullanımlık iğnelerle uygulandığı için sağlık açısından da hiçbir risk taşımıyor. Long Time Liner conture make-up yöntemi sonunda dudaklarınız, yüzünüzün hatlarıyla uyumlu, daha hacimli ve çekici bir ifadeye bürünüyor.

glavrone
05-27-2022, 12:57
https://kerbymethodconsulting.com/-----28786/
https://advocatesnairobi.com/------/
https://advocatesnairobi.com/---/
https://advocatesnairobi.com/--/
https://starsone.site/----/

carpediemz
05-28-2022, 02:48
https://advocatesnairobi.com/----/
https://enjazalkhaleej.com/---/
https://advocatesnairobi.com/----/
https://myfemalefunda.com/---/
https://advocatesnairobi.com/-----/

SenatorTR
02-02-2023, 14:24
https://t.me/pump_upp - best crypto pumps on telegram
Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !

MoneyTR
05-19-2024, 02:11
Try your luck and see what you could win! (https://meettomy.site)