PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tırnaklarınızı da Kışa Hazırlayın...


morciii
01-13-2008, 12:33
Tırnaklarınızı da Kışa Hazırlayın...
http://www.ailem.com/images/news/jf/tirnak.jpg Yıllarca üzerinde çalışılarak formüle edilen ve dünya üzerinde birçok kadın tarafından etkinliği ispatlanan Barielle, soğuktan yıpranan tırnaklar için formüle edilen ürünleriyle keşfedilmeyi bekliyor.
Kışın gelişiyle birlikte tırnaklarda sorunlar baş gösterir. İncelme, kırılma ve solmaların yaşandığı tırnaklar için özel üretilen çözümler, ellere sağlıklı ve güzel bir görünüm kazandırıyor.
Barielle İpek Elyaflı Nemlendiricili Üst Doldurucu ve Mango Yağlı Tırnak Eti Canlandırıcı ile tüm bu sorunlar ortadan kalkıyor.

http://www.ailem.com/images/news/jf/bariellenemlendirici.jpg İpek Elyaflı Nemlendiricili Üst Doldurucu
Bu alt koruyucu su içerdiğinden tırnağın doğal ortamda kaybettiği nemin geri kazanılmasına yardımcı oluyor.
Esnek tırnaklar için gereken nem dengesini koruyan İpek Elyaflı Nemlendiricili Üst Doldurucu kırılma ve çatlamaları önlüyor.
Tek katta tırnak yüzeyindeki kusurları doldurarak pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.


http://www.ailem.com/images/news/jf/bariellecanlandirici.jpg Mango Yağlı Tırnak Eti Canlandırıcısı
Yıpranmaya karşı tırnak ve tırnak etini koruyan Mango Yağlı Tırnak Eti Canlandırıcısı tırnak etinize şeffaf ve canlı bir görünüm kazandırıyor. Tırnaklarınızın kuvvetli ve sağlıklı olmasını sağlayan ürün aynı zamanda dudak nemlendiricisi olarak da kullanılabiliyor. Barielle Mango Yağlı Tırnak Eti Canlandırıcısı taze limon kokusuyla tırnak bakımına keyif katıyor. Tamamen saf özlerden üretilmiş olan Mango Yağlı Tırnak Eti Canlandırıcısı, dudaklarınıza da bu kış soğuklarında eşsiz bir nemlendirici olarak eşlik eder.
30 yıldır sürdürdüğü kalitesi, spesifik problemlere sunduğu bire bir çözümlerin etkinliği ve başarısı sayesinde milyonlarca kadının güvenini kazanan, doğal ve bitkisel özlerle tırnaklara sağlık katan Barielle, İpek Elyaflı Nemlendiricili Üst Doldurucu ve Mango Yağlı Tırnak Eti Canlandırıcı ile kışın soğuğuna karşı tırnakları korumaya hazır.
Tırnakların hiç kırılmadığı, çatlamadığı ve yıpranmadığı bir dünyanın kapılarını Barielle ile açın.