NOYAN
04-16-2009, 18:11
UEFA gecesi
Futbol serüveni son sürat devam ediyor. Devler Ligi'nde yarı finalistlerin belli olmasının ardından bu gece UEFA Kupası'nda oynanacak çeyrek final rövanş karşılaşmaları ile takımlar kendi kaderlerini çizecek.
Karşılaşmaları eş zamanlı olarak Maç Odası (http://www.sporx.com/macodasi)'ndan ve Sporx'ten takip edebilirsiniz.
Program şu şekilde;
19.30 D.Kiev - PSG (0-0)
21.45 Udinese - W.Bremen (1-3)
21.45 M.City - Hamburg (1-3)
21.45 Marsilya - Shaktar Donetsk (0-2)
MUHTEMEL 11'LER
M.CITY
Given - Richards, Onuoha, Dunne, Bridge - Wright-Phillips, Kompany, Ireland, M. Petrov - Robinho, Sturridge
HAMBURG
F. Rost - J. Boateng, Gravgaard, Mathijsen, Jansen - Jarolim, Aogo - Pitroipa, Guerrero, Trochowski - Olic
****
UDINESE
Handanovic - Zapata, Felipe, Domizzi, Pasquale - Inler, G. d'Agostino, Asamoah - Pepe, Quagliarella, Floro Flores
W.BREMEN
Wiese - C. Fritz, Mertesacker, Naldo, Boenisch - Frings, Baumann - Hunt, Mesut Özil - Pizarro, Hugo Almeida
***
D.KIEV
Bogush, Betao, , Sabljic, Badr El Kaddouri, Yussuf,Carlos Correa, Vukojevic, Eremenko, Aliyev, Milos Ninkovic, Milevskiy
PSG
Landreau, Traore, Ceara, Sylvain Armand,Camara Sessegnon, Clement Chantome, Jeremy Clement, Rothen, Guillaume Hoarau, Luyindula
***
MARSİLYA
Mandanda, Tyrone Mears, Civelli, Hilton, Taye Taiwo, Cheyrou, Civelli Lorik Cana, Mathieu Valbuena, Kone, Niang, Hatem Ben Arfa
SHAKTAR
Pyatov, Darijo Srna, Chigrinsky, Kucher, Jadson, Razvan Rat, Tomas Hubschman, Fernandinho, Gay, Luiz Adriano, Silva
20 Mayıs'ta Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda oynanacak final mücadelesi için rota ise şu şekilde;
http://www.sporx.com/i/tmp/index_uefakup_ceyerk1.gif
16.04.2009
Kaynak : Sporx.com
Futbol serüveni son sürat devam ediyor. Devler Ligi'nde yarı finalistlerin belli olmasının ardından bu gece UEFA Kupası'nda oynanacak çeyrek final rövanş karşılaşmaları ile takımlar kendi kaderlerini çizecek.
Karşılaşmaları eş zamanlı olarak Maç Odası (http://www.sporx.com/macodasi)'ndan ve Sporx'ten takip edebilirsiniz.
Program şu şekilde;
19.30 D.Kiev - PSG (0-0)
21.45 Udinese - W.Bremen (1-3)
21.45 M.City - Hamburg (1-3)
21.45 Marsilya - Shaktar Donetsk (0-2)
MUHTEMEL 11'LER
M.CITY
Given - Richards, Onuoha, Dunne, Bridge - Wright-Phillips, Kompany, Ireland, M. Petrov - Robinho, Sturridge
HAMBURG
F. Rost - J. Boateng, Gravgaard, Mathijsen, Jansen - Jarolim, Aogo - Pitroipa, Guerrero, Trochowski - Olic
****
UDINESE
Handanovic - Zapata, Felipe, Domizzi, Pasquale - Inler, G. d'Agostino, Asamoah - Pepe, Quagliarella, Floro Flores
W.BREMEN
Wiese - C. Fritz, Mertesacker, Naldo, Boenisch - Frings, Baumann - Hunt, Mesut Özil - Pizarro, Hugo Almeida
***
D.KIEV
Bogush, Betao, , Sabljic, Badr El Kaddouri, Yussuf,Carlos Correa, Vukojevic, Eremenko, Aliyev, Milos Ninkovic, Milevskiy
PSG
Landreau, Traore, Ceara, Sylvain Armand,Camara Sessegnon, Clement Chantome, Jeremy Clement, Rothen, Guillaume Hoarau, Luyindula
***
MARSİLYA
Mandanda, Tyrone Mears, Civelli, Hilton, Taye Taiwo, Cheyrou, Civelli Lorik Cana, Mathieu Valbuena, Kone, Niang, Hatem Ben Arfa
SHAKTAR
Pyatov, Darijo Srna, Chigrinsky, Kucher, Jadson, Razvan Rat, Tomas Hubschman, Fernandinho, Gay, Luiz Adriano, Silva
20 Mayıs'ta Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda oynanacak final mücadelesi için rota ise şu şekilde;
http://www.sporx.com/i/tmp/index_uefakup_ceyerk1.gif
16.04.2009
Kaynak : Sporx.com