PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Makyaj Çantanızı Kontrol Ediniz


Hasret
02-11-2009, 02:39
http://www.main-board.net/mainboardnokta.gif (http://www.main-board.net/)http://i41.tinypic.com/303if6h.jpg

Makyaj çantanız ağırlıktan yük mü olmaya başladı? O halde artık bir mola verip bu işe bir el atmanın zamanı geldi!Sadece temel malzemeleri yanınızda tutarak hem makyajınızı koruyabilir, hem de ağır bir çanta taşıma zorunluluğundan kurtulabilirsiniz.

1. Nemlendirici

Artık yaz ayları bitti ve kışın rüzgârından cildimizi korumak için nemlendirici taşımak şart oldu. Nemlendirici aynı zamanda, pudra altına kullanılan en iyi malzemedir. O yüzden, üzerine süreceğiniz pudranın rengini de koruyabilmek için ten rengi nemlendiricileri tercih edebilirsiniz.

2. Ruj

Kuruyan dudaklarımız için ruj kullanmaktan vazgeçmiyoruz. Özellikle aplikatörle sürülenleri tercih ederseniz, hem dudaklarınızın nemlilik süresini uzatırsınız hem de aplikatörle dudak şeklinizi daha belirgin hale getirip bu görüntüyü koruyabilirsiniz.

3. Allık

Pudrada olduğu gibi allıkta da pul pul olmayı engellemek için kremsi allıkları tercih edebilirsiniz. Eğer iki renkli allıklarınız varsa diğer rengi de far olarak kullanabilirsiniz. Böylece yüzünüzdeki renk dengesini de kurmuş olursunuz.

4. Pudra

Doğru seçilmiş kaliteli bir pudra, pürüzsüz görünen bir cildin vazgeçilmezidir! Kuruyan cildinizin pul pul görünmemesi için toz pudra kullanmamaya özen gösterin. Mümkün mertebe kremsi, kompakt ve süngeri ıslattığınızda fondöten kıvamına gelen pudraları tercih edin.

5. Rimel

Sabah sürdüğünüz rimel kirpiklerinizde gün içinde fazla kalmayacağı için, rimeli çantanıza atmanız iyi olacaktır. Böylece bakışlarınızın canlılığını koruyabilirsiniz.5. Allık: Pudrada olduğu gibi allıkta da pul pul olmayı engellemek için kremsi allıkları tercih edebilirsiniz. Eğer iki renkli allıklarınız varsa diğer rengi de far olarak kullanabilirsiniz. Böylece yüzünüzdeki renk dengesini de kurmuş olursunuz

morciii
02-16-2009, 00:45
nemlendirici(cilt ve dudak için) dışında diğerlerini pek kullandığımı söyleyemem zaten...

birfo
06-18-2019, 11:57
nemlendirici(cilt ve dudak için) dışında diğerlerini pek kullandığımı söyleyemem zaten...

Farmasi
09-09-2020, 15:14
FarmasiGirisi.Net Farmasi Ücretsiz Üyelik, Farmasi Üyelik, Farmasi Üye Ol

Farmasi Ücretsiz Üyelik Başvurusunda Bulunup Farmasi Ailesine Sende Katılabilirsin.Farmasi Ücretsiz Üye Ol up %75 varan indirimlerden yararlanabiliyor 275tl değerindeki başlangıç paketlerini 69tl sahip olabiliyorsunuz.Üstelik her yapmış olduğunuz siparişlerde birçok hediyeye sahip olabiliyorsunuz.Her Ay güncellenen 1. ay 2. ay ve 3. ay ürünlerinle beraber 275 teşvik puan ve 500 tl teşvik puanları ile birlikte bir çok ürünüde hediye olarak alabiliyorsunuz.

Hemen Farmasi Ücretsiz Üye Olun Bu Fırsatları Kaçırmayın.Farmasi Üyelik Başvurusunuzu Oluşturduğunuz anda Farmasi Temsilci Arkadaşlarımız Sizlere Destek İçin Dönüş Sağlayacaklar.

http://www.farmasigirisi.net