PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben Büyüyünce Doktor Olmıycam


Hasret
02-01-2009, 17:14
Ben Büyüyünce Doktor Olmıycam


http://img91.imageshack.us/img91/1548/benbuyuyuncedoktorolmiyhn3.jpg (http://www.yorumla.net/redirect-to/?redirect=http%3A%2F%2Fimageshack.us)


Dr. Taner Akman
AKIŞ YAYINLARI

Bu kitap, "Ben büyüyünce doktor olmıycam" demesine rağmen, ailesinin isteğiyle tercihini tıpta kullanıp doktor olan Taner Akman´ın hayat hikaesi. Pek çok ailenin ve tabii ki çocuğun ideal mesleği olan doktorluk uğrunda neler yaşadığını, nasıl bir eğitimden geçildiğini
, nelere katlanıldığını, yaşamdan neler kaybedildiğini bazen sorgulayıcı, bazen iğneleyici, bazen de duygulandırıcı ama genelde mizahi bir üslupla ve akıcı, sade bir dille okuyucusuna tüm çıplaklığıyla yansıtmış Dr. Taner Akman. Dışarıdan bakınca biraz ürktüğümüz ve çoğu zaman "Allah kapısına düşürmesin" dediğimiz hastanelerin ve hastane ortamlarının gerçekleri; doktorların, hemşirelerin ve tabii ki hastaların yaşadıkları okuyanları zaman zaman güldürecek, zaman zaman ağlatacak. Çocuk sahipleri bu kitabı okurken yüreklerinin derinliklerinde analıklarını, babalıklarını da sorgulayacaklar; evlatlarına karşı yepyeni bir bakış açısı kazanacaklar.
"Ben Büyüyünce Doktor Olmıycam" deyip de doktor olan Taner Akman´ın hatıraları hepimize ders olacak nitelikte.
Biraz hüzünlenmek, ama çokça da gülmek istiyorsanız, bu kitap size ilaç gibi gelecektir

Liste Fiyatı: 7,00 TL.
Yayın Yılı: 2007
233 sayfa
İthal Kağıt
13,5x19,5 cm
Karton Kapak
ISBN:9944302260
Dili: TÜRKÇE