PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Makyajınız göz kamaştıracak


*fanii*
12-12-2007, 18:36
Yılbaşında makyajınızla göz kamaştırmak isteyenlerden misiniz ?

Freeze 24/7 ürünleri ile yılbaşında tüm gözler üzerinizde olacak.

Üstelik çizgi ve kırışıklıkları anında gideren, nemlendiren, yenileyen, gençleştiren ve dolgunlaştıran Freeze 24/7 ürünlerinden herhangi birini alana, ikincisi yüzde 50 indirimli.

Yeni yıl öpücüğünde dolgun dudaklarınızla herkesi şaşırtın!
Harika renklerde, ıslak ve parlak görünümlü, dolgun, seksi dudaklara sahip olmak artık Freeze 24/7 PlumpLips IceSticks ile çok kolay.

Temiz, kuru dudak yüzeyine istenilen sıklıkta uygulanabilen, fırçayla beş saniye masaj yapıldığında sonuçları saatlerce süren PlumpLips IceSticks şimdi de yılbaşına özel 4’lü seti ile karşınızda.

Freeze 24/7 PlumpLips IceSticks’ler ile yılbaşı gecesinde dudaklarınız konuşacak.

Ruj veya parlatıcı altında da rahatlıkla kullanabileceğiniz Plump Lips’i dünyaca ünlü sanatçılar Catherine Zeta Jones, Hillary Duff, Katie Holmes, Penelope Cruz, Renee Zellweger gibi isimler kullanıyor.

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Freeze 24/7 Go Instant Smoother&Brightener
Freeze 24/7® & Go Instant Smoother & Brightener hızlı pürüzsüzleştirici ve canlandırıcı etkisiyle cildinizi anında pürüzsüzleştiriyor.

Tercihe göre ister makyaj altına ister de makyaj üstüne sürülen, cilt kusuru görünümlerini anında ortadan kaldıran Freeze24-7®& Go Instant Smoother &Brightener yılbaşına yaklaştığımız şu günlerde kusursuz cilt ve makyajıyla da adından söz ettirmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Freeze 24/7 PlumpLips Lip Plumper, Freeze24-7® & Go Instant Smoother & Brightener ve tüm Freeze 24/7 ürünleri Boyner, Boyner Beauté ve Beymen mağazalarında. Üstelik ikinci ürüne %50 indirim fırsatıyla