PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Devrimci Esnek Zemin...


Hasret
01-20-2009, 14:31
Devrimci Esnek Zemin...

http://img2.mynet.com/emlakContent/parke-kotil_detay.jpg Dünyanın önde gelen yer döşemesi markalarını bünyesinde barındıran Kotil, su ve nem korkusuyla ıslak mekanlarda parke kullanamama veya düz olmayan bir zeminin üzerinde ahşap ürünler kullanamama problemine son veriyor...
2007'nin sonbaharında kullanıma sunulan, dünya zemin sektörünün en son keşfi "Devrimci Esnek Zemin" Allure , tüm bu ihtiyaçlarınızı tek bir ürünle karşılıyor.
Grip-Strip sayesinde, rahatça kullanılabilmesi için özel olarak tasarlanan kendinden yapışkanlı bu parkeler, yere değil birbirine yapışıyor. Bu özelliği sayesinde ekstra yapıştırıcıya gerek duymadan, sadece bir market bıçağıyla bütün zemin birkaç saat içinde döşenebiliyor.
Ayrıca önceden zemin hazırlığı gerektirmediği gibi, zemin bozukluklarını kamufle etme özelliğiyle ahşap, pvc, linolyum, taş hatta seramik üzerine bile yerleştirilebiliyor.
Zemin üzerine tutkal kullanılmadığı için esnekliği ve yoğunluğu sayesinde eski zemine hiçbir şekilde hasar gelmiyor. Allure, yüzde 100 su geçirmez özelliği ve nemden etkilenmemesi sayesinde banyo, mutfak dahil bütün ıslak mekanlarda kullanılabiliyor.
"Yüzen Kilitli Zemin Sistemi" Allure, uygulama, dayanıklılık ve bakım avantajları ile restoran, otel, bar, okul, hastahane gibi tüm genel mekanlar için çok farklı ve ihtiyaca dönük bir ürün. Hızlı işçilik kolaylığı sayesinde Allure, işletme kapanmadan sadece birkaç saat içinde tüm mekana döşenebiliyor.
Ses yalıtımı özelliği ve kolay temizlenebilmesi açısından ticari mekanlarda tercih edilen ürünün, ev içi kullanımda 25, ticari mekanlarda 15 yıl kullanım garantisi var.
Ürün özellikleri:
Gerçek ağaç görüntüsü ve hissi
100% su geçirmez, nemden etkilenmez
100% boyutsal sabitlik
Minimum efor, tutkalsız kolay döşeme
Çatlamaya ve kırılmaya karşı garantili
Zemin bozukluklarını kamufle etme özelliği
Yumuşak ve konforlu zemin
Ev içi kullanımda 25 yıl garanti
Ses yalıtımı özelliği
Kolay bakım ve temizlik
Birçok ev kimyasalına karşı dayanıklı