PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüylerden Kurtulmanın Etkili Yolları


Hasret
12-13-2008, 00:17
Sevgilinizle buluşacağınızda, havuza gideceğiniz de ya da ince şeyler gişyeceğinizde tüyleriniz başınıza dert olur. Ancak günümüzde tüylerden kurtulmak için birçok yol var. İşte en sık başvurulan yöntemler ve sonuçları..

Tıraş: Eğer aceleniz varsa tıraş bıçağı kullanarak bacaklarınızdaki ve koltuk altınızdaki tüylerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.
Ancak aceleniz yoksa bu seçeneğe çok fazla başvurmanızı önermeyiz. Tıraş bıçağını asla yüzünüze uygulamayın. Tüyleri tıraş etmek yenilerin daha hızlı büyümesine, kalın çıkmasına ve kıl dönmelerine neden olur.

Beyazlatma: Bu çoğu zaman unutulan bir seçenek.. Yüz için hala oldukça etkili olan beyazlatma yöntemi evde ağrısız ve acısız şekilde kolaylıkla uygulanabiliyor. Beyazlatma etkili kremlerin normal ve hassas ciltler için olanları bulunuyor.

Tüy dökücü krem: Güzel kokulu tüy dökücü kremler uygulama sonrasında tüylerden ağrısız bir şekilde kurtulmanızı sağlarken,
bacaklarınızı da yumuşatıyor. Kremi uygulayıp 5 dakika sonra yıkamanız yeterli..

Lazer epilasyon: Diğer yöntemlere göre harika ancak çok pahalı bu yöntemle tüylerinizden kısa sürede etkili bir şekilde kurtulabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta ise, lazerlerin cildinize uygulanabilir olup olmadığı. IPL (intense pulsed light) seçeneği olanlar daha hassas olarak sorununuzu çözebilir. 

Kasim_55
12-13-2008, 00:18
1.Si Yetıo YhA xD


TesekkurLer haSReT

MetinCeylan
12-13-2008, 17:20
bilgi icin tesekkürler...

birfo
06-18-2019, 11:57
bilgi icin tesekkürler...

Zeynepgültekin
08-23-2019, 15:47
Epilasyon

Farmasi
09-09-2020, 15:14
FarmasiGirisi.Net Farmasi Ücretsiz Üyelik, Farmasi Üyelik, Farmasi Üye Ol

Farmasi Ücretsiz Üyelik Başvurusunda Bulunup Farmasi Ailesine Sende Katılabilirsin.Farmasi Ücretsiz Üye Ol up %75 varan indirimlerden yararlanabiliyor 275tl değerindeki başlangıç paketlerini 69tl sahip olabiliyorsunuz.Üstelik her yapmış olduğunuz siparişlerde birçok hediyeye sahip olabiliyorsunuz.Her Ay güncellenen 1. ay 2. ay ve 3. ay ürünlerinle beraber 275 teşvik puan ve 500 tl teşvik puanları ile birlikte bir çok ürünüde hediye olarak alabiliyorsunuz.

Hemen Farmasi Ücretsiz Üye Olun Bu Fırsatları Kaçırmayın.Farmasi Üyelik Başvurusunuzu Oluşturduğunuz anda Farmasi Temsilci Arkadaşlarımız Sizlere Destek İçin Dönüş Sağlayacaklar.

http://www.farmasigirisi.net