PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstenilen kadın olmanın yolları


tomqoliq
09-03-2008, 11:53
Erkekler elbette ki ilk anda dış görüntüye önem verirler ama uzun süreli bir ilişki istediklerinde, aradıkları özellikler değişir. İstenilen kadın olmanın yollarını merak ediyorsanız, okuyun. O kadar da zor değil.

Zarif olun.

Yemek yemekten, görüntünüze, şıklığınıza…kadar bir çok konuda zarafet önemlidir. Ama en dikkat çekici nokta, konuşma
stilinizde saklıdır. Kötü bir şey söylüyor olsanız bile, bunu doğru kelimelerle, incitmeden ve saldırmadan söylemesini öğrenin.


Akıllı olun.
Akıllı bir kadını elde etme savaşı ve becerisi erkeklerin kendilerine olan güvenlerini artırır. Bu yüzden de ne kadar öyle olmadıklarını iddia etseler de, akıllı kadınların peşinde koşarlar. İyi bildiğiniz konuların olması ve bunlar hakkında sohbet edebilmeniz, ev işlerini ve faturaları organize etmekteki beceriniz, başarılı iş hayatınız ve tutumlu davranışlarınız sizi çekici kılacaktır.


Bazen anne gibi olun.
Aşırı baskıcı görünmeden, sadece erkeğin iyiliği için istediğiniz şeyleri söylemeniz ve yaptırmanız onların hoşuna gider. Beklentisiz sevgi verebilmek ama bu arada kontrolün sizde olduğunu düşünmesine de izin vermeden yönlendirebilmek, biraz zor görünse de yapılabilir..


Maceracı olun.
Uzun süreli ilişkiden kaçan erkeklerin, en büyük korkusu ilişkinin monoton olmasıdır. Bu nedenle, onda bu fikirler oluşmadan önce siz maceralara koşmaya başlayın. Buluşma zamanlarınızı sinemada ya da evde geçirmek eğlencelidir ama rafting yapmaya, paraşütle uçmaya, süratli araba kullanmaya hazır olun.


Ona inancınız tam olsun.
Ne yaşanırsa yaşansın, onun başarılı olacağına ve doğruyu yaptığına olan inancınızı koruyun. Erkekler bizim gözümüzde daima kahraman olmak, öyle görünmek ve bilinmek isterler. Bunu unutmayın.


Bazen çocuk gibi olun.
Erkekler doğaları gereği sevdiklerini korumaktan ve güçlü lideri oynamaktan hoşlanırlar. Yapabilir olduğunuz halde bazı şeyleri yapamadığınızı iddia edin ve ondan yapmasını rica edin. Böylece kendisini sizin hayatınızda gerekli hissedecektir.