PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir tutam renk lütfen!


kAcAhK
08-02-2008, 13:53
Cildiniz yorgun ve renksiz mi görünüyor? Önerilerimiz kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak!

Makyaj: Doğru rengi yakalamak

Uzun süre temiz havaya çıkamamak ya da hareketsiz kalmak cildin anında solgun görünmesine neden olur. İyi bir fondöten cildin yeniden parlak görünümüne kavuşmasına yardımcı olacaktır. Üstelik lekeleri ve renk dengesizliklerini de kapatır. Sağlıklı bir parlaklık için pembe tonlarında ipeksi ışıltılı baz ürünler kullanmanızı öneririz. Doğal cilt tonuna yakın ve aynı zamanda bakım yapan ürünler kullanmak önemli. Fondötenin rengini bileğinizin iç kısmında test edebilirsiniz. Mat ürünlerden uzak durmanızda fayda var. Bu tür ürünler yüze maske görüntüsü verebiliyor. Ayrıca doğal görünmeyen fazla koyu tonlar da uygun değil. Ayrıca cilt yaşlanmaya başladıkça rengi de açılıyor. Yeni bir ürün alırken cildinizin bu özelliğiniz aklınıza gelsin.

Allık: cildinize tazelik katın

Başka hiçbir makyaj ürünüyle onunla olduğu kadar cildinize ferahlık ve tazelik katamazsınız. Küçücük bir dokunuşla bile büyük bir etki yaratır.

Gül ve mercan tonları özellikle açık tenlere öneriliyor. Pudra formundaki allıklar ise sadece pudralanmış tenlerde mükemmel bir şekilde dağılıyor. Krem allıklar ise kolay kullanımları ve doğal görünümleriyle tercih edilebilir. Allığı elmacık kemiklerinizin en yüksek bölgesine uygulayın. Hafif uygulamalar aynı zamanda çene, burun, alın ve far gibi gözlerin üzerine sürülebilir.