PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Saç Renginiz Ne Olmalı?


kAcAhK
05-02-2008, 13:40
Cildinizin tonu ne? Gözleriniz ne renk? Renkleri kullanarak çok etkileyici olabilirsiniz. İşte size en çok yakışacak rengi bulmanıza yardımcı olacak tablo!
Hangi renk saç size çok iyi yakışır? Cilt ve göz renginize göre saç renginize karar verebilirsiniz. Tabloya bakın, saç renginizi seçin!


Mavi, yeşil, ela, bal gözlüler

Bronz tenliler:Bal rengi bir ton kullanmalısınız. Turuncu renk de sizi daha sıca gösterebilir.

Açık-soluk tenliler:Açık renkli gözlerle sarı saç (bebek saçlarının sarısı) çok uyumlu olur. İnanmıyorsanız sarışın ve renkli gözlü bebeklere bakabilirsiniz.

Esmer tenliler (melezler ve siyahlar):Kestane rengi sizin için mükemmel seçim! Gözlerinizin güzelliğini ve ten renginizi orta çıkarır.

Pembe tenliler:Bakır renklerini deneyin.. Bu doğal görünüm sağlayabilir. Eğer çok koyu tonlar kullanırsanız, sizi solgun ve sağlıksız gösterebilir.Kahverengi, siyah gözlüler


Bronz tenliler:Caramel ışıltısı ile çikolata kahverengisi gibi zengin bir renk kullanın! Bu karışım cildinizin tonunu ortaya çıkarır.


Açık-soluk tenliler:Altın sarısı ve altın tonlarını tercih edebilirsiniz. Sizin daha canlı görünmenizi sağlar. Bebek sarısı saçlar ile koyu gözler sizin yorgun görünmenize neden olabilir. Bebek sarısı saçlardan uzak durun!

Esmer tenliler (melezler ve siyahlar):Çikolata kahverengisi gibi bir renk seçin! Daha açık renkler çok uyumsuz ve yapay görünebilir.

Pembe tenliler:Orta decede kül ve kahverengi renkleri tercih edin. Bu cildinizin kırmızı veya pembe yerine daha canlı görünmesini sağlar

morciii
05-02-2008, 14:50
tenim esmer ama sarı kullanıyorum

sağol muhi

tomqoliq
06-07-2008, 19:40
bnde tunrcu kullanmk istyrm ama hç bahs etmemşssnz:D:D:D