PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BİRİSİNE DEĞERLİ BİR TAŞLA SAĞLIK DİLE


Pembeelmas
12-30-2023, 18:46
https://pembeelmas.com/wp-content/uploads/2023/12/Saglik-dogal-taslari.jpg

Birisine değerli bir taşla sağlık dilie

Birçok kişi değerli taşların (https://pembeelmas.com/degerli-taslar-neden-bu-kadar-populer/) tıbbi özelliklere sahip olduğuna inanıyor. Hasta insanlara yardım edebilecek birçok farklı taş türü vardır. Hasta bir kişiye sağlık veya hızlı iyileşme dilemek istiyorsanız bu çok güzel bir hediyedir. Taşı, üzerine kart iliştirilmiş bir kese veya torbaya güzelce paketleyebilirsiniz.

Bu kartın üzerine taşla ve kişinin kendisi ile ilgili güzel bir kişisel mesaj yazıyorsunuz. Aşağıda birisine sağlık dilemek için verebileceğiniz birkaç taş bulacaksınız. Her taşın farklı bir mesajı ve etkisi vardır.
Amber Taşı: Kendine iyi bak

Kehribar olarak da adlandırılan kehribar ile kişinin kendine iyi bakması gerektiğini belirtirsiniz. Kişinin stresinin ve gerginliğinin azalmasını istediğinizi belirtirsiniz. Bu değerli taş (https://pembeelmas.com/degerli-taslar-nelerdir-ve-nasil-olusurlar/) bu konuda yardımcı olabilir. Gerginliği ve stresi azaltabilen çok rahatlatıcı bir taştır. Her şeyin size gelmesine izin vermenizle ilgili olan her şeyi bir mesaj olarak yazabilirsiniz.

Heliotrope Taşı: Sağlıklı kalın

Heliotropu hasta olmayan ama size sağlık dileyen birine verirsiniz. Ayrıca birisi hastalanırsa iyileşmek için yer ve zaman ayırması gerektiğini de belirtiyorsunuz. Birisinin iyileşme sürecine zaman vermesi gerekiyor. Ancak o zaman hayatta iyi bir denge olacaktır. Verdiğiniz mesajın her şeyiyle alakası var: daha iyi olmak ve daha sağlıklı kalmak.

Yeşim Taşı: Yakında iyileşin!
Nefrit de denilen yeşim taşı hasta olana verilir. Kişiye acil şifalar diliyorsunuz. Ayrıca kişiye gücünü koruması ve olayların olmasına izin vermesi gerektiğini de söylersiniz. Vereceğiniz mesaj şu: İyi dinlenin, rahatlamayı ve iç huzuru bulabildiğinizden emin olun.

Seraphinite Taşı: Kendinize iyi bakın

Sık sık şikayetleri ve hoş olmayan semptomları olan ancak uzun süre hasta olmayan birine serafinit vermelisiniz. Bu şifalı taş korur ve hızlı iyileşmeyi sağlar. Verdiğiniz mesaj, kişinin yaşamda dengeyi bulması gerektiğidir.

Eğer hasta ziyaretine gidecek ve değerli bir sağlık taşı götürmek istiyorsanız, https://pembeelmas.com dan alabilirsiniz!

denizci
01-05-2024, 15:27
Paylaşım için teşekkürler.