PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neobahçe ∣ Masa Ayakları ∣ Metal Sandalyeler ∣ Siesta Sandalye


enesk001
02-24-2019, 19:40
Masa Ayakları (http://neobahce.com/sayfa/307/masa-ayaklari.html)
Masa ayakları kullanılacak olan ortamın özelliklerine, kullanım ihtiyacına göre, alüminyum kromaj kaplama, eloksallı alüminyum, elektrostatik boyalı, döküm ya da boyalı olarak üretilebilir. Farklı renk seçeneklerinde boya ile çeşitlilik sağlanabilir. Metal ayak tabanı ve dikme ölçüleri, üzerine eklenecek olan masa tablasının özelliği ve büyüklüğüne göre değişir. Görüntü güzelliği ve işlevsellik bir arada olan bir kombin sağlamak, alacağınız verimi de arttıracaktır.
Masa ayakları ürünlerimiz kare masa tablasına uyan tek dikmeli levha tabanlı ya da dikdörtgen masa tablaları için üretilen iki dikmeli ağırlıklı levha tabanlı modeller ve levha tabansız tek ve iki dikmeli modellerdir. Paslanmaz, eloksallı, boyalı, kromajlı şekillerde tercih edebileceğiniz ürünlerimiz size demonte halde ulaştırılabilir. Taban levhaları da masanın özelliğine göre, kare, yuvarlak ya da dikdörtgen olabilir.
Bar masalarına, cafe, otel, avm masalarına, bahçe sehpa ve masalarına uyan ölçü ve çeşitte metal masa ayakları imal ediyor, ihtiyacınıza göre farklı dizayn ve malzemede ürün sunabiliyoruz. Masa ayakları ürünlerimiz, uzun ömürlü kullanım için, hem iç ortamlarda hem de dış ortamlarda kullanılabilecek özellikte ve dayanıklılıktadır. Masa tablalarınıza göre size çok sayıda seçenek sunulmaktadır. Metal masa ayakları, katlanır mekanizma ilaveleri ile size farklı bir kulanım alanı yaratır. Dar mekanlar için tercih edilebilir katlanır mekanizmalar, gerektiğinde depolanıp saklama kolaylığı da sağlar. Tüm modellerimizde zemin uyumu sağlamak için ayak ayar mekanizması da kullanılmıştır.

Metal Sandalyeler (http://neobahce.com/sayfa/785/metal-sandalyeler.html)
Şık görünüm ve rahat oturum birleştirilerek, metal sandalyeler ürün grubumuz tasarlanmıştır. Kendi imalatımız olan ürünlerimizde, oturma alanında dayanıklı polipropilen ya da policarbon malzeme kullanılmış, ayak kısımlarında metal profillerle model tamamlanmıştır. Plastik malzeme kullanılan kısımlarda, mat, parlak, şeffaf ve transparan görünümler tercih edilebileceği gibi, değişik renklerde de seçim yapılabilmektedir. Mekanınızın ihtiyacına ve konseptine göre mükemmel ve farklı bir hava yakalamanız, yeni metal sandalyeler tasarım modellerimizle mümkün.
Eos ürün grubumuzun örümcek ve X şekilli metal ayaklı modelleri, Laser ve Mac Pc bar ürünlerimizin polipopilen şık gövde ve metal ayak modelleri, yine alüminyum ayaklar üzerine geçirilen polipropilen gövde ile gio modelimiz ve paslanmaz metal gövdeli, policarbon oturma alanlı aria modellerimiz en çok rağbet gören ürün gruplarımızdır. Metal sandalyeler metal kısımlarında, aria modelimizdeki gibi, kendi etrafında dönme ve oturma alanı yüksekliği için ayar mekanizmaları kullanılabilmektedir. Tüm modellerde raht oturabilmeyi sağlamak için, ayak koyma alanları mevcuttur.
Mekanlarınızın havasını değiştirecek olan metal sandalyeler uygun fiyatlarla, toptan satışınıza sunulmuştur. Paslanmaz ve oksitlenmez metal alanları sayesinde iç ve dış mekan kullanımlarına uygundur. Oturma alanlarında kullanılan plastik malzemeler, dış hava koşulları ve güneş ışınlarına karşı dirençlidir. Plastik malzemenin anti statik özelliği sayesinde toz tutmaz, su ile kolaylıkla temizlenebilir.

Siesta Sandalye (http://neobahce.com/sayfa/1024/siesta-exclusive.html)
Siesta Sandalye olarak sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Piyasadaki kısıtlı ürün seçeneğine alternatif, tasarımcılarımızın yoğun çalışmaları neticesinde oluşturulan, mükemmel bar ve organizasyon sandalyesi modelleri uygun fiyatlarla sizlerin yeni konseptler yaratmanıza yardımcı olacaktır.
Eos bar ürün grubumuz kompakt polipropilen kabuk oturum bölgesi ve şık metal ayaklarıyla, laser ve MC pc bar modellerimizin estetik metal ayaklı yapılarıyla, bar sandalyesi ve cafe sandalyesi olarak mekanlarınıza şıklık katacaktır. Metal ayaklı tüm modellerimiz, her türlü zeminde kullanılabilmesi amacıyla, plastik tıpalar ile tamamlanarak Siesta Sandalye olarak satışımızın iddialı bir ürün grubu haline gelmesi sağlanmıştır.
Düğün, davet ve organizasyonlarınız, kokteylleriniz, her türlü etkinliğiniz için, policarbon malzemeden üretilmiş, şeffaf transparan ya da renkli transparan opera bar ve chiavari bar modellerimiz Siesta Sandalye seçeneklerine yeni bir alternatif olacaktır. Organizasyon sandalyelerimize oturma kısımlarında, özellikle klasik sandalye görünümü verilmiş ve rustik oyma detayları ile ürünümüz davetlerinize yakışacak bir havaya büründürülmüştür.
Siesta Sandalye ürün grubumuzu sadece bar, cafe, otel, organizasyon gibi alanların dışında evlerin mutfak masalarında, mutfak adası etrafındaki yemek alanlarında kullanabilirsiniz. Ares bar ve maya bar modelleri 65 ve 75 cm yükseklik seçenekleri, cam elyaf katkılı sağlam polipropilen malzemesi ve rahat oturumu ile, uzun yıllar konfor ve şıklığı birleştiren, vazgeçilmezleriniz olacaktır.