PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bahçelievler Diş Doktoru | (0212) 283-59-47 | Acil Diş Bahçelievler | 24 Saat Açık Di


osman75
02-22-2019, 02:58
https://i.hizliresim.com/6apP3N.jpg20 yılı aşkın bir süredir sağlık sektöründe yer alan eniyident kliniğinin taşıdığı misyon; teknolojiyi ve sektörü yakından takip ederek hizmet kalitesinin en üst seviyede olması ve buna bağlı olarak hasta memnuniyetinin en iyi şekilde sağlanmasıdır.

- Bahçelievler acil diş
- Tatilde ve bayramda açık diş hekimi Bahçelievler,
- bahçelievler dişçi (https://www.youtube.com/watch?v=sm1iN1BtzKI) ve ağız sağlığı hizmetleri (Gece - Gündüz 7/24)
- Bahçelievler nöbetçi dişçi telefon numarası (0212) 283 59 47
- Bahçelievler 24 saat açık diş doktoru sarp ağız hijyeni kurumsalı
- Bahçelievler cumartesi pazar açık diş tedavi klinik hastanesi

En önemli özelliği dal hastaneleri olmalarıdır. Spesifik olarak sadece diş ile ilgili tedavi ve ameliyatlar hastalarımıza sunulmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=sm1iN1BtzKI

Toplumumuzun ağız diş sağlığı alanında bilinç düzeyinin yükselmesi için Koruyucu Sağlık Hizmetlerini son derece önemsiyoruz. Diş hastanelerimizin konferans salonlarında; yurt içi ve yurt dışından değerli bilim adamlarımızın katıldığı, hekimlere ve hastalara yönelik eğitim programları ile toplum sağlığına ve profesyonellere katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Sağlık turizmi çerçevesinde, yurt dışından gelen Türk ve yabancı hastalara tedavi olanağı sunuyoruz. Bahçelievler dişçi sağlık alanında başarılarına katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Hastanelerimizde; Diş tomografisi ve Panoramik dahil olmak üzere modern radyoloji çekim teknikleri kullanılmakta, 365 gün 24 saat acil ameliyatlar da dahil olmak üzere hizmet verilmektedir. Ağız- diş sağlığı ve çene- yüz bölgesini ilgilendiren her türlü ameliyatlar; lokal anestezi ve genel anestezi altında gerçekleştirilmektedir. Bahçelievler dişçi fobisi(korkusu) olan her türlü hastanın tedavi işlemi genel anestezi altında yapılmaktadır.

Sağlıklı, Kaliteli ve güzel gülümsediğiniz bir yaşam dileğiyle,