PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aile ve aksiyon filmleri


zafergu
02-20-2019, 19:28
Hd Film İzleme Seçenekleri

Online platformlarda yer alan hd film izle (http://www.720pfullfilmiizle.com) seçeneklerinden ücretsiz olarak faydalanmak mümkündür. Aynı zamanda hiçbir şekilde üyelik istenmemektedir. Sadece sitenin içerisine girip beğenilen filmin üstüne tıklamak yeterlidir. Takılmadan izlenen filmlerde görüntü kalitesi de oldukça yüksektir. Dileyenler 1080 dileyenler 720p film izle (http://www.720pfullfilmiizle.com) kategorisindeki filmleri anında izlemeye başlayabilir.

Filmler ve Kategorileri

Filmlerin tamamı sitelerin ana sayfasında çeşitli kategorilere ayrılıyor. Film kategorilerinde alfabetik sıra baz alınıyor. Aile ve aksiyon filmleri ilk sıralarda yer almaktadır. Konusu genelde uzay ve dünya dışı varlıklar olan bilim-kurgu filmlerine de aynı kategoriden erişim sağlamak mümkündür. Diğer film kategorileri arasında hem yetişkinlerin hem de çocukların merakla izlediği animasyon filmleri yer alıyor.

Türün meraklıları için korku, gerilim filmleri de mevcuttur. Diğer seçenekler arasında romantik komediler, polisiye filmler ve dram türündeki sinema eserleri yer alıyor. Son olarak yerli film yayını da yapılmaktadır. Özellikle son çıkan filmlerin tamamı hd görüntü kalitesinde sinemaseverlere sunuluyor.

Filmlere Yorum Yazma ve Puan Verme Seçenekleri

Dileyen herkes filmi izledikten sonra kendilerine ayrılan bölümlere yorum yazabilirler. Yorumlar admin tarafından incelendikten sonra onaylanmaktadır. Spoiler içeren yorumlar yayınlanmıyor. Bunun yanı sıra istenilen filmlere puan da verilebiliyor.

Puanlar genellikle 10 üzerinden verilmektedir ve yıldızlarla belirtilmektedir. Çeşitli filmler ise imdb puanına göre kategorilere ayrılıyor. Dileyenler imdb puanı 7 ve üzeri olan filmler arasından seçim yapabilirler. Sitelerde yer alan filmler alt yazılı ve Türkçe dublaj olarak ikiye ayrılmaktadır.