PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Happy Lift ile Hayata Gülümse


dean534
01-17-2019, 16:30
Estetikte yüz germe ameliyatlarının tacını dama fırlatacak gelişmeleri ardı ardına yaşıyoruz. Plastik cerrahlar bile artık ameliyat yerine enerji bazlı uygulamaları, iple yüz germe işlemlerini tercih ediyorlar.
Uzman Dermatolog Deniz Koral, iple yüz germede kullanılan oldukça kaliteli bir ip ‘Happy Lift’ hakkında detaylı açıklamalarda bulundu.
Bu durum hem daha az maliyetli, daha az yan etkili hem de hasta açısından sosyal yaşama daha çabuk dönme avantajı sağlıyor.
İp Uygulamaları ile Ameliyata Son
Bundan 10-15 yıl öncesine kadar yüzdeki sarkmalar ile sadece yüz liftingi ameliyatı yapılabiliyor iken şimdi neredeyse çok daha erken yaşlarda başlanan enerji bazlı uygulamalar, daha sonrasında yapılan ip uygulamaları ile ameliyata bile gereksinim duymamak mümkün.
Tabi yüz için dolgulardaki kalite artışlarını ve bulunan yeni uygulama tekniklerini de göz ardı etmemek gerek. Bir kişinin yüzündeki şikayetleri iyice değerlendirmeden hemen iple yüz germe uygulaması yapmak da doğru bir tercih değil.
Öncelikle iple yüz germe yapılacak kişinin yüz cildinin kalitesi artırılmalı, sonrasında bu işle yapılmalı. Çünkü enerji bazlı cihaz uygulamaları ip uygulamalarından sonra uygun değil.
Öncelik Enerji Bazlı Uygulamalara Verilmeli
Aynı şey dolgu vb. için de geçerlidir. Yani eğer kişinin enerji bazlı uygulamaya ihtiyacı varsa en önce onu yaptırmalı.
Son zamanlarda iple yüz germede kullandığımız çok kaliteli bir ip olan Happy Lift’ten söz etmek istiyorum. Adı gibi insanları mutlu eden sonuçlarıyla polilaktik kaprolaktone geleneksel yüz germe ameliyatlarının alternatifi.
Kliniklerde lokal anestezi ile 30-45 dakika gibi bir sürede yapılabilen ve özellikle orta yüz sarkması, boyun gıdı sarkması ve kaş kaldırma gibi endikasyonlardaki başarısıyla kendinden söz ettiriyor.
Happy Lift iplerinin güçlü kılçıkları, orta deride çok iyi tutup doğal kolajen sentezine uyararak 8-12 ay gibi bir sürede eriyip kaybolmakta.
Etki Süreleri Ne Kadar?
Etkileri ise kişiden kişiye göre değişmekle birlikte 2-4 yıl kadar sürüyor. Genellikle 30-60 yaş aralığında orta kalınlıkta cildi olan ve ameliyat olmak istemeyen kişilerde oldukça sağlam, güvenilir bir alternatif olarak Happy Lift daha çok kendinden söz ettireceğe benziyor.

Farmasera
www.farmasera.com
Facebook: @farmasera
Instagram: @farmaseram
Youtube: Farmasera Medikal