PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emrah Yılmaz


seocum59
10-18-2018, 22:55
Sosyal medya günümüzde insan hayatında çok fazla yer kaplayan bir uğraş haline geldi. Eskiden gazete ve magazin dergileri alan kişiler artık ünlüleri sosyal medya hesaplarından takip ediyor. Instagram ünlüleri bunların en önde gelen örneği, Erkan Petekkaya, Hande yener, Serdar Ortaç vb, ünlüler hayatlarını hayranlarına sunuyor. Fenomen Instagram kullanıcıları arasında son dönemde yükselen Emrah Yılmaz dikkatleri üzerine çekti.

https://i.hizliresim.com/8zpzpa.jpg (https://hizliresim.com/8zpzpa)


Emrah Yılmaz Instagram'da dikkat çeken fenomenler arasında

Sosyal medya günümüzde insan hayatında çok fazla yer kaplayan bir uğraş haline geldi. Eskiden gazete ve magazin dergileri alan kişiler artık ünlüleri sosyal medya hesaplarından takip ediyor. Instagram bunların en önde gelen örneği, Erkan Petekkaya, Hande yener, Serdar Ortaç vb, ünlüler hayatlarını hayranlarına sunuyor. Fenomen Instagram kullanıcıları arasında son dönemde yükselen Emrah Yılmaz dikkatleri üzerine çekti.

https://i.hizliresim.com/Y6z6z6.jpg (https://hizliresim.com/Y6z6z6)


e_y_7 kullancı adı ile dikkat çeken fenomen, özellikle gittiği mekanlar, giyim tarzı ve birbirinden şık aksesuarları ile ön plana çıkıyor. Son 2 senedir sosyal medya üzerinde patlama yaşanırken, çoğu kişi yazıları ile yada paylaştıkları görseller ile ön plana çıkıyor. Emrah Yılmaz'ı diğer fenomenlerden ayıran olay ise, şıklık, ve klas giyim tarzından ödün vermemesi. Instagram üzerinde e_y_7 kullanıcı adı ile takip edilen ve çoğu kitleye ilham veren genç fenomen, senelerdir şık duruşu ve Antalya'nın gözde mekanlarını gezmekten sıkılmadığını vurguladı. Sosyal medya üzerinde oluşan algı durumunda iki çeşit oluşmuş durumda, 1. olan yazıları ile gündeme gelenler, 2. ise daha zor bir zirve olan şıklık ile ön plana çıkanlar.

https://i.hizliresim.com/WDJDJY.jpg (https://hizliresim.com/WDJDJY)
https://i.hizliresim.com/3zyzyA.jpg (https://hizliresim.com/3zyzyA)
https://i.hizliresim.com/RDdDd1.jpg (https://hizliresim.com/RDdDd1)
https://i.hizliresim.com/pnrnr0.jpg (https://hizliresim.com/pnrnr0)
https://i.hizliresim.com/k6V6VW.jpg (https://hizliresim.com/k6V6VW)
https://i.hizliresim.com/NDMDMO.jpg (https://hizliresim.com/NDMDMO)
https://i.hizliresim.com/aYkYkz.jpg (https://hizliresim.com/aYkYkz)
https://i.hizliresim.com/DDnDnO.jpg (https://hizliresim.com/DDnDnO)
Emrah yılmaz (http://www.instagram.com/e_y_7/), Emrah yılmaz kimdir (http://www.instagram.com/e_y_7/)


İnstagram Hesabı: http://www.instagram.com/e_y_7/
Twitter Hesabı: https://twitter.com/e_y_7official