PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mobilya ev dekorasyon modası


zafergu
10-07-2018, 11:29
https://i.hizliresim.com/RD22Bn.jpg

2018 Mobilya ev dekorasyon modası ve mat duvar renkleri
2018 Mobilya ev dekorasyon trendleri arasında yer alan mobilya ve mat duvar boyaları mekana derinlik kazandırmasının yanı sıra şıklığı ile göz dolduruyor.

Dekorasyonda iddalı ve şık yaşam alanlarında artık mat tonlar boy göstermeye başladı, Özellikle 2018 Mobilya ev dekorasyon (https://www.sivrilermobilya.com/ev-dekorasyonu.html)trendleri arasında yer alan mat boyalar mekana derinlik kazandırmasının yanı sıra şıklığı ile göz dolduruyor. Turuncu, sarı, pembe yada yeşil gibi cesur renkleri dekorasyona dahil etmek istiyorsunuz fakat bir türlü cesaret edemiyor musunuz? O halde sizler için seçtiğimiz birbirinden iddalı renklerin mat tonları ile dekore edilmiş mobilyalı evler size ilham ve cesaret verecektir.

Mat boyalar özellikle 2018Mobilya (https://www.sivrilermobilya.com)ev dekorasyonmodasında yükselişe geçen trendler arasında, doğru kullanımı ile yaşam alanlarını daha şık ve çekici bir hale getirebiliyor. Mat duvar boyaları kullanmak ilk bakışta risk gibi görünse’de, doğru kullanımı ve renk seçimleri ile mekanda rahatça elegant bir tarz yaratabilir.

Dekorasyonunuzu tamamlamanız için size tavsiye edeceğim bir marka olan Sivriler Mobilya www.sivrilermobilya.com (http://www.sivrilermobilya.com) mutlaka ziyaret etmenizi isterim.Sahip olduğu yüksek kaliteli ürün çeşitliliği ile sizelere eşsiz dekorasyonlar oluşturmanızı sağlıyor.Eviniz ve yaşam alanlarınız için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Türkiyenin en kapsamlı Mobilya ve Dekorasyon sitesi.Üstelik Ücretsiz Yurt içi teslimat seçeneklerinin yanında Tüm Avrupaya teslimat imkanı sunuyor.Size de gönül rahatlığı ile ürünleri seçmeniz kalıyor

https://i.hizliresim.com/2aBB5d.jpg

sivrilermobilya.com