PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Fiat Bayileri


zafergu
09-30-2018, 21:49
Fiat ile Aygaz Kampanyası
Fiat kampanya (http://asffiat.com.tr/kampanyalar) konusunda adını çoğu zaman sıkça duyurmuş firmalar arasında gelmektedir. Otomobillerin sağlamlığının yanı sıra müşteri memnuniyetini ön plana alarak bir çok defa kampanya fırsatlarını sunmaktadır. Şimdi sizlere söyleyeceğimiz yeni Fiat kampanyası sayesinde de diğer noktalara göre oldukça kar elde edebileceğinizi söylemek isteriz.

Fiat ile Aygaz kampanyasına sahip olmak için herhangi bir Fiat Bayileri (http://asffiat.com.tr/) ile görüşmeniz yeterli olacaktır. İkametgah yerinizin yakınında olan Fiat bayisiyle direkt iletişim haline geçebilirsiniz. Arabanızın yeni olması ise bu kampanya için önemli kıstaslar arasında da gelmektedir. İstanbul Fiat Bayileri (http://asffiat.com.tr/) ya da Ankara Fiat bayileri de istediğiniz noktada sizlere hizmet vermek için hazır bir şekilde beklemektedir.

Gel gelelim bu önemli Aygaz kampanyasına. Yeni almış olduğunuz Fiat arabanızın LPG dönüşümünü anlaşmalı olduğumuz noktalardan yaptırmanız dahilinde toplamda bir yıl boyunca her aldığınız LPG diğer LPGlere göre yüzde 10 indirimli olacaktır. Bir yıl boyunca indirimli LPG almak için siz de şansınızı deneyebilir bir an önce yetkili servise gelebilirsiniz.