PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Exculusive Oto Kokusu


zafergu
09-10-2018, 18:27
http://www.exculusiveotokokusu.com/wp-content/uploads/2018/07/exculusive-oto-kokusu-logo.png

Exculusive Oto Kokusu kavun, sakız, okyanus, elma gibi standart kokuların dışında dünyaca kabul görmüş Avrupai esanslar kullanarak promosyon oto kokusu (http://www.exculusiveotokokusu.com/) üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir. Fransız parfümü, Hollywood, Yağmur Ormanları vb dünyaca ünlü esanslar kullanılarak üretilen oto kokularımız ile müşterilerinizde unutulmaz bir etki bırakacaksınız.

Aylık 10 milyonu aşkın üretim kapasitemiz ile yarattığımız 100 bini aşkım müşteri porföyümüz ile sektöre damga vuran Exculusive Oto Kokuları dünyaca ünlü esansları üretimde kullanan Türkiye'deki tek firmadır. Standart kokulardan sıkılan kişi ve işletmelerin tercih ettiği Exculusive Oto Kokusu, tüm müşterilerinin oto kokusu siparişlerini özenle , kaliteden ödün vermeyerek hızla üretmekte ve en güvenli şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır.

Firmanıza özel dizayn edilen tasarımlarımız logo , slogan ve metinleriniz ile süslenerek benzersiz kokular eşliğinde paketlenip adresinize teslim edilmektedir. Promosyon oto kokusu terchilerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

exculusiveotokokusu.com