PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Backlink Hizmetleri


TuErSa
12-03-2012, 10:31
Merhaba değerli okurlarımız,

Bu yazımızda sizlere backlink hizmetleri (http://www.sitedestek.com.tr/blog/backlink-hizmetleri)miz hakkında bilgiler vereceğiz.

Site Destek yaklaşık 3 yıldır profesyonel olarak hizmet veren bir kuruluştur. 2010 Ocak ayında kurulan ve 2012 yılında kurumsallaşan sitedestek google ve diğer arama motorlarında web sayfalarını iyileştirme çalışmaları sunmaktadır. Bu çalışmaları seo teriminin en çok tercih edilen backlink kaynağıyla yapmaktadır. Vermiş oldukları backlink hizmetleri ile 2010 yılından itibaren 2000+ müşteri portföyüne ulaşmıştır.

http://www.sitedestek.com.tr/blog/wp-content/uploads/2012/12/seo.jpg

Backlink teriminin çeşitli web sayfalarında birçok tanımı bulunmaktadır. En net, en sade ve en açıklayıcı tanımı ise bir web sayfasının başka bir web sayfasından almış olduğu referans bağlantılar şeklindedir. Bu bağlantılar aracılığıyla web sayfalarınızın google ve diğer arama motorlarında değerleri artar, trustrank, alexa ve pagerank değerleri iyileşir aynı zamanda ziyaretçi sayınızın armasında faydası olur.

Site destek firmasının hizmetleri arasında aşağıdakiler yer almaktadır.

-Sosyal imleme (http://www.sitedestek.com.tr/sosyal-imleme.html)
-Blog Backlink (http://www.sitedestek.com.tr/blog-backlink.html)
-Profil Backlink
-Google Backlink
-Blog Tanıtımı
-Forum Tanıtımı
-Sosyal Medya Çalışmaları
-Dizin Hizmeti
-Edu Backlink

Bu hizmetlerin arasında kuşkusuz en etkili olanları blog tanıtımı, forum tanıtımı, sosyal imleme ve sosyal medya çalışmalarıdır. Bu çalışmaları satın alan müşterilere raporlama ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

Eğer sizde site destek firması aracılığıyla backlink (http://www.sitedestek.com.tr/) hizmetlerinden faydalanmak isterseniz aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Tel: 0542 461 6 461

E-Mail: destek@sitedestek.com.tr

Skype: sitedestek.com.tr

Msn: destek@sitedestek.com.tr

Ayrıca seo ve backlink makaleleri içeren seo blog (http://www.sitedestek.com.tr/blog/)umuzu da ziyaret etmenizi önerirriz.

Kaynak: http://www.sitedestek.com.tr/blog/backlink-hizmetleri